понеділок, 26 лютого 2018 р.
Класному керівнику
неділя, 11 лютого 2018 р.
Самоосвіта
Самоосвіта - це основна місія сучасного вчителя.
Вже не достатньо бути на уроці та поза ним актором, режисером, діловодом, диригентом, дипломатом, психологом, новатором і компетентним фахівцем. Модель сучасного вчителя передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку. Ці якості не видаються додатком до диплома про педагогічну освіту, а формуються у щоденний учительській праці.
пʼятниця, 9 лютого 2018 р.
Коспект уроку з біології у 8 класі на тему: Утворення сечі. Регуляція сечовиділення.
Тема. Утворення сечі. Регуляція сечовиділення.
Цілі уроку: ознайомити
учнів з особливостями мікроскопічної будови нирок, розглянути структуру нефрону
й процес утворення сечі.
Обладнання й
матеріали: таблиця «Видільна система», схема будови нефрону, вологі препарати нирок
ссавців, модель нирки, кінофільм «Будова й робота нирки».
Базові поняття
й терміни: нирка, нефрон, ниркове тільце, капілярний клубочок, звивисті канальці,
приносна артеріола, виносна артеріола, ниркова вена, фільтрація, первинна сеча,реабсорбція,
вторинна сеча.
Тиу кроку: комбінований.
Конспект уроку з біології у 6 класі на тему:Розмноження рослин: статеве та нестатеве. Вегетативне розмноження.
Тема: Розмноження рослин: статеве та нестатеве. Вегетативне розмноження.
Цілі уроку: ознайомити
учнів з основними типами розмноження й основними формами вегетативного
розмноження рослин, показати його значення для дикоростучих і культурних рослин.
Обладнання й
матеріали: бульби картоплі (пророслі та непророслі), цибулини цибулі,
кореневища рослин (живі, фіксовані або гербарій), гербарні зразки суниці,
таблиці із зображенням способів вегетативного розмноження рослин.
Базові поняття
й терміни уроку: вегетативне розмноження, регенерація, природне і штучне
розмноження, кореневі паростки, відводки, кореневища, бульби, цибулини,
виводкові бруньки, вуса, щеплення, підщепа і привой.
ХІД УРОКУ
І.
Організаційний етап
II.
Актуалізація опорних знань
Вправа «Вибірковий біологічний диктант»
(вчитель називає характеристики, а учні відносять їх відповідно до
вегетативних органів:кореня, стебла, листка)
1.
Мають черешок і пластинку.
2. Бувають
додатковими і бічними.
3. Розміщуються почергово,
кільчасто і супротивно.
4. Утримують рослину в ґрунті.
5. Проводить
органічні та мінеральні речовини.
6. Бувають
повзучі, прямостоячі і виткі.
7. Вони є прості і
складні.
8. Складаються з вузлів і міжвузлів.
9. Містять зону
поділу, яка вкрита чохликом.
10. За допомогою волосків всмоктують воду з
поживними речовинами.
11. Розгалужуючись, утворюють крону.
12. Якщо складні, то поділяються на парноперисті і
непарноперисті.
Ключ: корені-2, 4,9,10;
стебла-5,6,8,11;
листки- 1, 3,7,12
Підписатися на:
Коментарі (Atom)



